Stohovatelná židle FRIDA SI STK - čalouněný sedák

Cena za kus bez DPH
8 269 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 005CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
20 011
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Gian Luca Tonelli / Davide Carlesi

Stohovatelná židle FRIDA SI STK s čalouněným sedákem

Elegantní a praktická

Potřebujete praktické a elegantní řešení do přednáškových sálů a dalších veřejných prostor? Vyberte si stohovatelnou židli FRIDA SI STK s čalouněným sedákem. Židle je díky čalounění sedáku velmi pohodlná. Vybrat si můžete z široké nabídky odstínů a textilií nebo kůže včetně vaší vlastní látky. Podnož nabízíme v několika odstínech lakovaného dřeva nebo mořeného buku. Opěrák je vždy ve stejném provedení jako podnož. Zvolit lze také typ kluzáků podnože. Po použití na sebe židle jednoduše neaskládáte a uklidíte, kam potřebujete, čímž významně ušetříte místo.Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.


Accento - Kvalitní sezení z Itálie

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 2
Šířka (mm) 510
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 800
Výška sedáku (mm) 470
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,38
Hmotnost produktu (kg) 8
Spotřeba látky / kůže 0,32/0,60 při objednávce min. 4 ks
Materiál buk, čalounění

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty