Židle ABBRACCIO EXTRA DELUXE se zlatým prošíváním a ozdobnou podnoží

Cena za kus bez DPH
15 939 CZK
Cena za kus včetně DPH
19 286CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
19 286
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Gian Luca Tonelli / Davide Carlesi

Židle ABBRACCIO EXTRA DELUXE se zlatým prošíváním

Oddejte se pohodlí

Abbraccio je klasická židle jemných tvarů, která se díky svému nadčasovému designu hodí do jakéhokoliv druhu prostor. Ať už ji máte doma u jídelního stolu nebo v hotelové restauraci, všude bude okouzlovat svým povedeným minimalistickým designem a hlavně bezkonkurenčním pohodlím. Na univerzálnosti přidává i fakt, že si ji můžete naprosto přizpůsobit svým vlastním požadavkům a vkusu. Tento model je navíc doplněn ozdobnými cvočky, díky kterým židle působí ještě elegantněji. Ozdobná podnož je k mání v několika odstínech bukového dřeva, čalounění lze udělat látkou nebo kůží. K židli jsou dodávány i kluzáky.

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.


Kolekce ABBRACCIO

Jak můžete tušit z měkkého vizuálu všech židlí z kolekce, máme co dočinění s královským pohodlím. To, že je bezkonkurenční pohodlí hlavním atributem celé kolekce, můžeme odvodit i z názvu Abbraccio, což znamená italsky objetí. Měkké polstrované sedadlo doplněné opěrákem nás totiž obklopuje, jako bychom byli v pevném vřelém objetí. Židli můžete mít v několika provedení, na výběr máte z různých druhů podnoží a tvarů opěráku. Čalounit můžete látkou nebo kůží.

Accento - Kvalitní sezení z Itálie

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 530
Hloubka (délka) (mm) 600
Celková výška (mm) 820
Výška sedáku (mm) 460
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,35
Hmotnost balení (kg) 9
Spotřeba látky / kůže 1,50/2,81 při objednávce min. 4 ks
Materiál buk, látka/kůže

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty