Židle ABBRACCIO SPECIAL se zlatým prošíváním, otočná

Cena za kus bez DPH
17 265 CZK
Cena za kus včetně DPH
20 891CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
20 891
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Gian Luca Tonelli / Davide Carlesi

Židle ABBRACCIO SPECIAL otočná, se zlatým prošíváním

Oddejte se pohodlí

Abbraccio je klasická židle jemných tvarů, která se díky svému nadčasovému designu hodí do jakéhokoliv druhu prostor. Ať už ji máte doma v pracovně nebo v kanceláři, všude bude okouzlovat svým povedeným minimalistickým designem a hlavně bezkonkurenčním pohodlím. Na univerzálnosti přidává i fakt, že si ji můžete naprosto přizpůsobit svým vlastním požadavkům a vkusu. Tento model je navíc doplněn ozdobnými cvočky, díky kterým budete mít tu nejelegantnější otočnou židli široko daleko. Podnož je hliníková (leštěný hliník nebo černě lakovaný), čalounění lze udělat látkou nebo kůží. K židli jsou dodávány i kluzáky.

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.


Kolekce ABBRACCIO

Jak můžete tušit z měkkého vizuálu všech židlí z kolekce, máme co dočinění s královským pohodlím. To, že je bezkonkurenční pohodlí hlavním atributem celé kolekce, můžeme odvodit i z názvu Abbraccio, což znamená italsky objetí. Měkké polstrované sedadlo doplněné opěrákem nás totiž obklopuje, jako bychom byli v pevném vřelém objetí. Židli můžete mít v několika provedení, na výběr máte z různých druhů podnoží a tvarů opěráku. Čalounit můžete látkou nebo kůží.

Accento - Kvalitní sezení z Itálie

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 570
Hloubka (délka) (mm) 640
Celková výška (mm) 860
Výška sedáku (mm) 500
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,35
Hmotnost balení (kg) 10
Spotřeba látky / kůže 1,50/2,81 při objednávce min. 4 ks
Materiál hliník, látka/kůže

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty