Barová židle LOAD 645

Cena za kus bez DPH
9 230 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 168CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 168
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Emilio Nanni
Emilio Nanni

Emilio Nanni vystudoval architekturu ve Florencii. Vyučoval na různých katedrách architektury a designu v Itálii. Založil studio Emilio Nanni | ENa + d | zaměřené na design, architekturu,...

Designová barová židle LOAD 645

Dřevěná barová židle LOAD od italského výrobce Billiani z mořeného bukového dřeva vkusně doplní jakýkoli interiér. K dispozici je také lakovaná varianta, kterou nabízíme v pestré škále barevných provedení. Díky odolnosti těchto modelů můžete barevnými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér restaurace či bistra. Ještě vyšší komfort poskytne model ve variantě s čalouněným sedákem. Možná také oceníte možnost kombinovat židle s židlemi nebo křesly LOAD ve stejném designu.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Italský design inspirovaný Skandinávií

Nadčasový designový nábytek LOAD od itaského výrobce Billiani přináší novou představu o smyslu současnosti. Představuje sofistikovaný a pečlivý výzkum provedený designérem Emilio Nannim na téma archetypální formy a jeho cílem je dodat nábytku energii, kterou následně může vyzařovat. Křesla, židle a barové židle jsou k dispozici je také s čalouněným sedákem. Součástí Load Ropes jsou barevná lana, aby byl kus ještě elegantnější a rafinovanější.

Stohovatelný sedací nábytek z masivního bukového dřeva nabízíme mořený nebo lakovaný v různých barvách RAL nebo NCS. Sedák dodáváme v provedení z masivního bukového dřeva nebo čalouněný látkou, kůží nebo umělou kůží. Varianta s tkaným opěradlem je k dispozici v různých barvách.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 505
Hloubka (délka) (mm) 400/450
Celková výška (mm) 1000
Výška sedáku (mm) 750
Hmotnost produktu (kg) 7,1
Objem balení (m3) 0,29
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Mořené bukové dřevo

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf
3D prvky
Billiani - Load 3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Dřevěná židle LOAD 642

Dřevěná židle LOAD 642

BILLIANI13 213 CZK
Doprava zdarma
Barová židle LOAD 646

Barová židle LOAD 646

BILLIANI14 361 CZK
Doprava zdarma
Dřevěná židle LOAD 640

Dřevěná židle LOAD 640

BILLIANI9 407 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE