Dřevěná židle LOAD 640

Cena za kus bez DPH
7 774 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 407CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
18 813
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Emilio Nanni
Emilio Nanni

Emilio Nanni vystudoval architekturu ve Florencii. Vyučoval na různých katedrách architektury a designu v Itálii. Založil studio Emilio Nanni | ENa + d | zaměřené na design, architekturu,...

Stohovatelná dřevěná židle LOAD 640

Dřevěná židle LOAD od italského výrobce Billiani z mořeného bukového dřeva vkusně doplní jakýkoli interiér. K dispozici je také lakovaná varianta, kterou nabízíme v pestré škále barevných provedení. Díky odolnosti těchto modelů můžete barevnými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér restaurace či bistra. Ještě vyšší komfort poskytne tento model ve variantě s čalouněným sedákem. Možná také oceníte možnost kombinace židlí s barovými židlemi nebo křesly LOAD ve stejném designu.

Italský design inspirovaný Skandinávií

Nadčasový designový nábytek LOAD od itaského výrobce Billiani přináší novou představu o smyslu současnosti. Představuje sofistikovaný a pečlivý výzkum provedený designérem Emilio Nannim na téma archetypální formy a jeho cílem je dodat nábytku energii, kterou následně může vyzařovat. Křesla, židle a barové židle jsou k dispozici je také s čalouněným sedákem. Součástí Load Ropes jsou barevná lana, aby byl kus ještě elegantnější a rafinovanější.

Stohovatelný sedací nábytek z masivního bukového dřeva nabízíme mořený nebo lakovaný v různých barvách RAL nebo NCS. Sedák dodáváme v provedení z masivního bukového dřeva nebo čalouněný látkou, kůží nebo umělou kůží. Varianta s tkaným opěradlem je k dispozici v různých barvách.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 420/510
Celková výška (mm) 755
Výška sedáku (mm) 470
Hmotnost produktu (kg) 4,8
Objem balení (m3) 0,34
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Materiál Mořené bukové dřevo

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf
3D prvky
Billiani - Load 3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Dřevěná židle LOAD 642

Dřevěná židle LOAD 642

BILLIANI13 213 CZK
Doprava zdarma
Barová židle LOAD 646

Barová židle LOAD 646

BILLIANI14 361 CZK
Doprava zdarma
Barová židle LOAD 645

Barová židle LOAD 645

BILLIANI11 168 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE