Závěsný akustický panel GIOTTO CEILING - oval

Cena za kus bez DPH
19 500 CZK
Cena za kus včetně DPH
23 595CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
23 595
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI - logo

CAIMI BREVETTI - Designový nábytek do kanceláře Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi originální. Firma se zaměřuje...

Oválný závěsný akustický panel GIOTTO CEILING

pohlcení zvuku s elegancí

Stropní oválný panel GIOTTO o rozměrech 159 x 119 cm cm pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND® s proměnivou hustotou výplně z polyesteru. Jedná se o ideální způsob, jak optimalizovat akustický komfort. Kompaktní velikost spolu s robustní konstrukcí patří mezi přednosti systému, který umožňuje aplikovat tyto panely na strop. S vnitřním polstrováním je pevně spojen potah z látky Trevira CS® v odstínu dle vašeho výběru z široké nabídky. Panel je vybaven ocelovým rámem a soupravou pro upevnění na strop, která se skládá ze 4 stropních desek s dvěma otvory, 4 ocelových kabelů a 4 držáků pro rám. Maximální déla kabelu je 390 cm. Vybírat můžete z několika barev k dispozici je bílé, šedé, béžové nebo oranžové provedení.

Revoluce ve světě akustického designu

Kolekcí Giotto italská značka Caimi Brevetti pokračuje ve výzkumu, který před časem zahájil v oblasti akustického designu. Jedná se o oblast, ve které důsledný přístup společnosti vedl k vývoji technologií, jako je Snowsound® a Snowsound®-Fiber, ke kterým lze přidat nejnovější Snowsound-Lux - nový průlom jak v akustickém designu, tak v multifunkčním provedení svítidla. Projekt Snowsound-Lux si klade za cíl vyvinout panely, které nejen odstíní nepříjemný hluk mnoha veřejných a soukromých prostor, ale také budou zároveň zdrojem světla.

Celá řada Caimi Brevetti je založena na designovém konceptu zaměřeném na komfortu jeho uživatelů. S vznikem Snowsound-Lux přibyl prvek světla do stávajícího prvku zvuku, aby vytvořil integrované audiovizuální zařízení. Nová kolekce zahrnuje také GIOTTO LUX o Sezgin Aksu a OVERSIZE-LUX, který navrhl Marc Sadler.

Aktustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře, restaurace nebo redakce. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vaší kanceláře, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1590
Hloubka (délka) (mm) 1190
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Látka, kov

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
Giotto ceiling - Specification.pdf
3D prvky
giotto_ceiling_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE