Akustický panel MITESCO MAGNETIC

Cena za kus bez DPH
6 579 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 961CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 961
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

DESIGN:
Michele De Lucchi
Michele De Lucchi

Michele De Lucchi se narodil v roce 1951 ve Ferraře a vystudoval architekturu ve Florencii. V období radikální a experimentální architektury byl významnou osobností hnutí jako Cavart ,...

Akustický panel MITESCO MAGNETIC

Elegantní zvuková bariéra

Systém akustických panelů MITESCO WALL vyniká technologii SNOWSOUND® s proměnlivou hustotou výplně. S vnitřním polstrováním je pevně spojen potah z látky Trevira CS®. Tyto modely nabízí ideální způsob, jak rozdělit pracovní plochu, vytvořit tak vizuální bariéru a zároveň optimalizovat akustický komfort. Vybírat můžete ze tří velikostí panelu a dvou typů úchytek. Krytky panelů jsou k dispozici v bílém či šedém provedení. Panel lze připevnit na dva typy speciálního magnetického připojení, které usnadňuje rychlé použití nebo odstranění panelů. To je možné díky lehkosti panelu a absenci tuhých, hliníkových / PVC rámů s ostrými hranami.

Způsob uchycení

Praktická bariéra s estetickým přesahem

Zvuk pohlcující panely MITESCO s brilantní intuicí na základě patentované technologie Snowsound®. Panely složené z materiálu s proměnnou hustotou umožňují selektivní absorpci při různých frekvencích a tím optimalizovat akustiku prostředí navzdory velmi malé tloušťce panelů. Absence rámů, švů a vlastnosti materiálu je činí extrémně lehkými, ne objemnými a přizpůsobitelnými jakémukoli prostředí. Množství a rozmanitost spojovacích systémů MITESCO umožňuje řešit různé akustické, designové a architektonické potřeby. Panely lze připevnit na stěnu, na strop, na kabely, s magnetickými připevněními nebo na samonosné konstrukce.

Mitesco Freestandig: Zvuk pohlcující panely s polyesterovým vnitřním polstrováním a polyesterovým potahem z látky Trevira CS®. Dělicí přepážky lze realizovat s panely umístěnými pouze na jedné straně nebo na dvou protilehlých stranách, čímž se esteticky shodná řešení na obou stranách. Panely Mitesco mohou být navzájem libovolně kombinovány, aby si získaly zajímavé a přizpůsobené barevné kombinace, výběrem z řady dostupných barev. Oddělovače jsou k dispozici se samonosnými základnami, se základnami vybavenými koly, které poskytují velkou flexibilitu umístění řazení, nebo se základnami připevněnými k podlaze, aby se zajistilo stabilní umístění panelů.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 750 / 1190 / 1590
Celková výška (mm) 440
Záruka (měsíce) 24
Materiál Látka, kov

Katalog
MITESCO_GREENGUARD Gold Certification.pdf
1_Snowsound Catalogue.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
3D prvky
mitesco_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

-30%
Ze showroomu
Stolní akustický panel MITESCO DESK modrý - VÝPRODEJStolní akustický panel MITESCO DESK modrý - VÝPRODEJ

Stolní akustický panel MITESCO DESK modrý - VÝPRODEJ

CAIMI BREVETTI10 194 CZK7 136 CZKSkladem
Doprava zdarma
Stolní akustický panel MITESCO DESKStolní akustický panel MITESCO DESK
Doprava zdarma
Stropní akustický panel MITESCO CEILINGStropní akustický panel MITESCO CEILING
Doprava zdarma
Stojící akustický panel MITESCO TOTEMStojící akustický panel MITESCO TOTEM
Krytky k panelu MITESCOKrytky k panelu MITESCO

Krytky k panelu MITESCO

CAIMI BREVETTI300 CZK
Doprava zdarma
Nástěnný akustický panel MITESCO WALLNástěnný akustický panel MITESCO WALL