Nástěnný akustický panel SNOWFIX - horizontální

Cena za kus bez DPH
6 345 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 677CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 677
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

Horizontální nástěnný akustický panel SNOWFIX

Pohlcení zvuku s elegancí

Akustický panel SNOWFIX pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND® s proměnivou hustotou výplně z polyesteru. Jedná se o ideální způsob, jak optimalizovat akustický komfort. S vnitřním polstrováním je pevně spojen potah z látky Trevira CS® v odstínu dle vašeho výběru z široké nabídky. Snowfix využívá podpěru složenou ze dvou komponent z tlakově litého kovu, který je lakovaný nebo satinovaný niklem. Jedna deska je připevněna k panelu, zatímco druhá je připevněna přímo ke zdi. Tyto dvě části jsou navzájem naroubovány a pevně spojeny díky závitovému kolíku. Tento model o výšce 44 nebo 59 nabízíme v několika šířkách: 75 / 119 / 139 / 159 / 179 cm.

Revoluce ve světě akustického designu

Modelem SNOWFRONT italská značka Caimi Brevetti pokračuje ve výzkumu, který před časem zahájil v oblasti akustického designu. Jedná se o oblast, ve které důsledný přístup společnosti vedl k vývoji technologií, jako je Snowsound® a Snowsound®-Fiber, ke kterým lze přidat nejnovější svítící Snowsound-Lux - nový průlom jak v akustickém designu, tak v multifunkčním provedení svítidla. Aktustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře, restaurace nebo redakce. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vaší kanceláře, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 750 / 1190 / 1390 / 1590 / 1790 /
Celková výška (mm) 440 / 590
Záruka (měsíce) 24
Materiál polyester, textil, kov

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
Snowfix - Specification.pdf
3D prvky
snowfix_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty