Nástěnný akustický prvek PINNA

Cena za kus bez DPH
30 942 CZK
Cena za kus včetně DPH
37 440CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
37 440
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
Melange
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

DESIGN:
Annalisa Dominoni, Benedetto Quaquaro
Annalisa Dominoni, Benedetto Quaquaro

Annalisa Dominoni a Benedett Quaquara založili své studio v roce 2011 s cílem vytvářet design křížící výzkum a technologické inovace s poezií. Oba architekti, doktorandi, kteří se...

Nástěnný akustický prvek PINNA

Optimalizace akustického komfortu

Designový akustický prvek PINNA o rozměru 66 x 29,6 x 187 cm cm pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND®-fiberz textilních vláken. Pinna je trojrozměrnou strukturou, která připomíná ploutev velké ryby. Konstrukce je vyrobená z trubkové epoxidové oceli s práškovým nástřikem tak, aby vytvořila zakřivený rám. Vnitřní jádro tvoří polyesterová výplň, která je připevněná podpěrami přivařenými k samotné konstrukci. Konstrukce je zakrytá odnímatelnou a omyvatelnou látkou pohlcující zvuk. Ke stěně či na strop je upřipevněna pomocí ocelové desky s otvory.

Revoluce ve světě akustického designu

Prvky PINNA jsou jedním z výsledků vývoje italské značky Caimi Brevetti, která se zaměřila na inovace v oblasti akustického designu. Jedná se o oblast, ve které důsledný přístup společnosti vedl k vývoji technologií, jako je Snowsound® a Snowsound®-Fiber, ke kterým lze přidat nejnovější svítící Snowsound-Lux - nový průlom jak v akustickém designu, tak v multifunkčním provedení svítidla. Akustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou kanceláře, haly, úřady nebo banky. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vašich prostor, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 660
Hloubka (délka) (mm) 296
Celková výška (mm) 1870
Záruka (měsíce) 24
Materiál polyester, lakovaný kov, látka

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
PINNA_GREENGUARD Gold Certification.pdf
Pinna - Specification.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony