Stojící akustický panel PLI OVERSIZE

Cena za kus bez DPH
8 762 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 602CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 602
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI - logo

CAIMI BREVETTI - Designový nábytek do kanceláře Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi originální. Firma se zaměřuje...

Stojící akustický panel PLI OVERSIZE

Praktický akustický panel PLIOVERSIZE od italské značky Caimi Brevetti pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND® s proměnivou hustotou výplně z polyesteru. Jedná se o ideální způsob, jak rozdělit prostor, vytvořit tak vizuální bariéru a zároveň optimalizovat akustický komfort. Několik panelů lze spojit dohromady pomocí řemínku opatřeného ocelovými knoflíky a knoflíkovými dírkami, které lze obepnout kolem panelu a vytvářet tak lineární formace „T“, „L“ nebo „X“. Základna z epoxidové oceli s práškovým nástřikem je doplněna o hi-tech polymer a malé ocelové nožičky. Přiobjednat lze také pár hi-tech polymerových elastických pásků. Vybírat můžete ze čtyř velikostí

Způsob uchycení:

 

Akustický komfort díky speciální technologii

Systém akustických panelů PLI pro italského výrobce Caimi navrhl designer.Marc Sadler. Pli je dělící stěna pohlcující zvuk, kterou tvoří panely Snowsound spojené elastickými pásy, které jsou k dispozici ve třech provedeních. Pásky objímají panel a jsou vybaveny ocelovými knoflíky a O-kroužky, které vytvářejí lineární, „T“, „L“ nebo „X“ konfigurace.

Pli nabízí širokou škálu barev panelů a textilních pásů, které lze různě kombinovat. Systém Pli je možné upevnit na pochromovanou ocelovou nosnou základnu. Aktustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře nebo redakce. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vaší kanceláře, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1190 / 590
Celková výška (mm) 1190 / 1590
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál polyester, textil, kov, technopolymer

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
PLI OVERSIZE_GREENGUARD Gold Certification.pdf
Pli Oversize - Specification.pdf
3D prvky
pli_oversize_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE