Stojící akustický panel SEPA ROLLS

Cena za kus bez DPH
22 881 CZK
Cena za kus včetně DPH
27 686CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
27 686
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Melange
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

DESIGN:
Sezgin Aksu
Sezgin Aksu

Sezgin Aksu se narodil v roce 1970 v Turecku. Studoval na Akademii der Bildenden Künste ve Stuttgartu v Německu u R. Sappera, v Les Atelier v Paříži u P. Lionniho a na milánské polytechnice....

Stojící akustický panel SEPA ROLLS

Zvuková i vizuální bariéra

Designový akustický panel SEPA ROLLS o rozměru 136 x 57,5 x 160 cm pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND®-fiberz textilních vláken. Jedná se o inovativní způsob, jak rozdělit prostor a optimalizovat akustický komfort. 100% recyklovatelné akustické látky jsou připevněny na pochromovaných trubkových ocelových konstrukcích připevněných na jedné trubkové základně, která vám umožní srovnat několik dělicích panelů v řadě nebo vytvořit roh. Certifikovaná Greenguard Gold látka je odnímatelná a omyvatelná. Na konstrukci z ocelových trubky o průměru 28 mm jsou přišroubovány dva příčníky. Ocelová základna je připevněna ke sloupkům pomocí 3 šroubů M6x20. Manipulaci s panelem usnadní kolečka z technopolymeru umístěná na obou stranách.

Revoluce ve světě akustického designu

Panely SEPA' jsou jedním z výsledků vývoje italské značky Caimi Brevetti, která se zaměřila na inovace v oblasti akustického designu. Jedná se o oblast, ve které důsledný přístup společnosti vedl k vývoji technologií, jako je Snowsound® a Snowsound®-Fiber, ke kterým lze přidat nejnovější svítící Snowsound-Lux - nový průlom jak v akustickém designu, tak v multifunkčním provedení svítidla. Akustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře, redakce, úřady nebo banky. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vašich prostor, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1360
Hloubka (délka) (mm) 575
Celková výška (mm) 1600
Záruka (měsíce) 24
Materiál textil, kov

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
SEPA ROLLS_GREENGUARD Gold Certification.pdf
Sepà rolls - Specification.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
3D prvky
sepa_rolls_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stojící akustický panel SEPAStojící akustický panel SEPA

Stojící akustický panel SEPA

CAIMI BREVETTI28 001 CZK