Závěsný akustický panel BAFFLE OVERSIZE

Cena za kus bez DPH
14 456 CZK
Cena za kus včetně DPH
17 492CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 492
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI - logo

CAIMI BREVETTI - Designový nábytek do kanceláře Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi originální. Firma se zaměřuje...

Závěsný akustický panel BAFFLE OVERSIZE

pro praktické pohlcení zvuku

Stropní panel BAFFLE OVERSIZE pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND® s proměnivou hustotou výplně z polyesteru. Jedná se o ideální způsob, jak optimalizovat akustický komfort. Kompaktní velikost spolu s robustní konstrukcí patří mezi přednosti systému, které umožňuje aplikovat tyto panely na strop. S vnitřním polstrováním je pevně spojen potah z látky Trevira CS® v odstínu dle vašeho výběru z široké nabídky. Spojovací systém, který spojuje panel a kabely, se skrývá jak uvnitř mechanismu upevnění panelu, tak regulačního systému pro výšku kabelů. Kotvy jsou vyrobeny z litého, pochromovaného kovu a lze je pro snadnou instalaci na strop libovolně umístit podél celého horního okraje panelu. Vybírat můžete ze tří velikostí panelu. Uvedená cena zahrnuje 2 stropní desky se 2 otvory a 2 ocelové lana.


Způsob uchycení

 

   

Akustický komfort díky speciální technologii

Baffle je kolekce akustických panelů, kterou pro italskou značku Caimi navrhl Marc Sadler. Tato řada nabízí akustická řešení, která pomohou i s vizuálním rozdělením prostoru. Baffle je patentovaný systém navržený k zavěšení panelů pohlcujících zvuk Snowsound ze stropu, což zdůrazňuje jeho lehkost a eleganci. Nastavitelná výška kabelů a řada velikostí a barev, které jsou k dispozici, umožňují dosáhnout různých kompozic. Patentovaný spojovací systém panelu s kabely je zcela neviditelný. Přepážkové kotvy lze umístit podél horního okraje panelu bez zvláštních omezení prostoru mezi kabely, aby se zjednodušila instalace na strop.

Aktustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře nebo redakce. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vaší kanceláře, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1190 / 1590
Celková výška (mm) 1190 / 1590
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál polyester, textil, kov

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
Baffle Oversize - Specification.pdf
3D prvky
baffle_oversize_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Závěsný akustický panel BAFFLE - výška 44 cm
Doprava zdarma
Závěsný akustický panel BAFFLE - výška 59 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE