Závěsná lampa Air

Cena za kus bez DPH
6 819 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 251CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 251
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
FRANDSEN

Designové lampy FRANDSEN Moderní osvětlení z Dánska Společnost FRANDSEN  vytváří designové lampy, které se vyznačují nadčasovou estetikou, funkčností a mistrným řemeslným...

Designová závěsná lampa Air

Minimalistická elegance stvořená pro moderní interiér


Designová závěsná lampa Airnabízí elegantní tvář minimalismu, která padne do oka nejednomu milovníkovi originálních svítidel. Netradiční design oblého stínidla z opálově bílého skla zaujme na první pohled a v prostoru bude i nerozsvícené plnit funkci zajímavé dekorace. Lampa působí lehkým, vzdušným dojmem a snadno se bude kombinovat s celou škálou interiérových stylů. Velkou předností je nabídka hned tří velikostí, díky kterým můžete snadno vytvořit vlastní a zcela unikátní sestavu světel, plně vyhovující vaší vizi i potřebám prostoru.


Elegance a styl světel ze skandinávie

Dánská značka Frandsen udává trendy interiérového osvětlení pod taktovkou jejího zakladatele Bennyho Frandsena už dlouhé desítky let. Ve svých designech sází na střídmou eleganci, svěží jednoduchost, ale i neotřelou velkolepost. Jejich nástěnné, stolní i stojací lampy či závěsná svítidla jsou proto čirou esencí nadčasovosti, která sluší interiérům napříč styly. Světla Frandsen zároveň nabízí ty nejkvalitnější materiály a moderní technologie, díky kterým dokáží snadno prosvětlit každý temný kout i každý okamžik našeho života. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 220-340
Hloubka (délka) (mm) 220-340
Záruka (měsíce) 24
Materiál Opalově bílé sklo

Katalog
FRANDSEN NEWS JAN2020.pdf
FRANDSEN_news AUTUMN2020_UK.pdf
FRANDSEN CATALOGUE AUGUST 2019.pdf
3D prvky
AIR pendants.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony