Kvalitní matrace Innovation

Pohodlí na prvním místěDánská společnost Innovation už desítky let navrhuje a vyvíjí rozkládací pohovky, které nabízejí funkčnost a pohodlí. Její funkční proces je založen na znalostech, které firma získala od zahájení navrhování a výroby rozkládacích pohovek v roce 1989. Rozkládací pohovky bývají často vnímány jako nekvalitní a nevyhovující pro dlouhodobé spaní. Společnost Innovation posouvá hranice a nedělá kompromisy ohledně materiálů ani výrobních procesů. Výsledkem jsou vysoce kvalitní a komfortní pohovky.


Všechny rozkládací pohovky jsou dodávány s pohodlnými matracemi, které poskytují podporu pro vaše tělo a zajišťují pohodlné sezení i spaní. Tlumicí účinek pružin poskytuje velkou úroveň pohodlí. Pohovky tak můžete používat na každodenní spaní a po složení na nich můžete relaxovat u televize. Na této stránce můžete prozkoumat širokou škálu typů matrací, potahů a materiálů.

Typy matrací

MATRACE POCKET SPRING 


Vlastnosti:

•  jednotlivé kapsy v této matraci zajišťují tlak na každou jednotlivou pružinu pro lepší oporu - v poloze sezení i v poloze pro spaní

•  vysoce pružné pěnové pouzdro přispívá k tomu, že je matrace prodyšná a zároveň poskytuje měkkou horní oporu

Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:

Achillas, Bragi, Conlix, Eluma Deluxe Button, Ghia, Hermod, Idun, Narvi, Napper, Oldschool, Recast Plus, Sigmund, Splitback, Sly, Trym, Unfurl, Unfurl Lounger a Zeal

MATRACE POCKET SPRING DUAL


Vlastnosti:

•  tato matrace má stejnou výplň jako klasická matrace Pocket Spring, navíc však obsahuje vrstu extra měkké pěny, která těmto pohovkám dodává měkký pocit 

•  extra vrstva v matraci poskytuje pohodlné sezení, ale zároveň i kvalitu při každodenním spaní


Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:

Walis, Malloy, Ample, Dublexo, Frode, Osvald a Tripi.

MATRACE EXCESS POCKET SPRING


Vlastnosti:


•  vyšší cívky u matrací Excess Pocket Spring dodávají pohovkám více pohodlí

•  v kombinaci s jádrem z pěnového pouzdra má matrace vyšší absorbci tlaku na každou pružinu pro pohodlnější spánek

Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:

Bifrost Deluxe Excess Lounger, Cassius Deluxe Excess Lounger, Long Horn, Supremax Deluxe, VoganVogan Lounger

MATRACE POCKET NO-ZAG SPRING


Vlastnosti:


•  matrace No-Zag Spring poskytuje rovnoměrné a měkké pohodlí ideální pro sedačky a křesla

•  silná vrstva vysoce pružné pěny zvyšuje pohodlí a zajišťuje tak i skvělý spánek

Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:

Cubed, Olan, Ramone a Salla

MATRACE POCKET PUREM


Vlastnosti:


•  matrace Purem je odolná a poskytuje vysoký stupeň podpory pro pohodlný spánek

•  poskytuje zároveň silnou izolaci pohybu, což usnadňuje sdílení matrace

•  potah je snímatelný a lze jej prát v pračce na 60°C


Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:


Vithus

MATRACE 5-ZONE MULTI-POCKET SPRING


Vlastnosti:


•  prodyšná matrace 5-Zone Multi-Pocket Spring je určená pro každodenní spánek

•  díky až 650 pružinám na metr čtvereční a 5 komfortním zónám, které podporují jednotlivé části těla, není lepšího základu pro kvalitní spánek

•  potah je snímatelný a lze jej prát při 60°C


Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:


Eivor, Killian

MATRACE DUAL MEMORY


Vlastnosti:


•  matrace Dual Memory je oboustranná, přičemž jedna strana sestává z pěny o vysoké hustotě s tloušťkou 8 cm, zatímco druhá strana sestává z paměťové pěny Oeko-Tex s tloušťkou 4 cm

•  ať už dáváte přednost měkkému nebo tvrdšímu pohodlí, tato matrace nabízí obojí

•  potah je snímatelný a lze jej prát v pračce na 60°C


Najdete ji u těchto sedaček od značky Innovation:


Eivor, Killian

Vyberte si sami


U některých typů rozkládacích sedaček (například COLPUS, ASLAK nebo BALDER) si můžete sami zvolit typ matrace, který vám nejvíce vyhovuje. Vybírat můžete ze 4 vysoce kvalitních typů, které se liší především svou tvrdostí. Nevíte si rady s výběrem? Neváhejte kontaktovat naši specialisty, kteří vám velmi rádi pomohou.

Matrace Classic

Matrace Classic je vyrobena z recyklované pěny, je odolná a poskytuje vysoký stupeň podpory pro pohodlný spánek. Pěna s vysokou hustotou poskytuje silnou izolaci pohybu, což usnadňuje sdílení matrace.

 

Tvrdost matrace: Tvrdá

Rozměry matrace: 120/140 x 200 cm

Matrace Latex

Odolná matrace Latex s 12 cm vysoce pružným latexovým jádrem obklopeným prodyšnou bavlněnou vrstvou se přizpůsobí vašemu tělu. Jelikož latex pochází z udržitelného zdroje, jedná se o ekologickou volbu.

 

Tvrdost matrace: Střední

Rozměry matrace: 140 x 200 cm

Matrace Spring

Matrace Spring s kapsovými pružinami je jasnou volbou pro všechny, kteří preferují měkké matrace. Díky několika extra vrstvám vláknité náplně zajišťuje matrace okamžité pohodlí a pomáhá snižovat teplotu během spánku. 

 

Tvrdost matrace: Měkká

Rozměry matrace: 120/140 x 200 cm

Matrace Soft Spring

Velmi měkká a pružná Matrace Soft Spring nabízí jedinečný komfort dosažený kombinací kapesních pružin ohraničených membránou a 5 cm měkké pěny v horní vrstvě a 3 cm kompaktní pěny v dolní vrstvě. 

 

Tvrdost matrace: Extra měkká

Rozměry matrace: 120/140 x 200 cm

Zvolte si vhodný potah


Kromě matrace máte u rozkládacích pohovek a křesel od značky Innovation na výběr také z několika druhů potahů. Nejprve zvolte, zda chcete, aby byl potah snímatelný či nesnímatelný (u tohoto druhu máte dvě možnosti) a poté si vyberte vhodnou látku, která zapadne do vašich interiérů. 

Matrace Nordic

Toto je standardní matrace s nesnímatelným potahem. Při výběru rozkládací sedačky zvolíte některou z našich nabízených barev. Pokud budete chtít po nějaké době potah nový, můžete si vybrat jeden ze dvou druhů snímatelných potahů.

Potah Nordic

Tento snímatelný potah Nordic, který zakrývá celou vaši matraci, se pyšní elegantním zaobleným povrchem. Pokud chcete změnit vzhled vaší rozkládací pohovky, jednoduše si místo celé nové matrace kupte pouze nový potah v jiné barvě či látce.

Potah Sharp Plus

Tento elegantní snímatelný potah Sharp Plus, který zakrývá celou vaši matraci, se pyšní ostrými švy. Pokud chcete změnit vzhled vaší rozkládací pohovky, jednoduše si místo celé nové matrace kupte pouze nový potah v jiné barvě či látce.

Udržitelná volba


Šetrnost k přírodě a udržitelnost jsou u nás na prvním místě. Pokud tedy po nějaké době změníte názor na vzhled vaší pohovky, nevadí! Nemusíte si kupovat hned sedačku úplně novou, jelikož vám nabízíme možnost dokoupit pouze novou matraci či potah. Tímto krokem se snažíme zajistit dlouhověkost našich pohovek a křesel a vám tak nabídnout produkt, který s vámi bude několik desítek let.


Kryt rámu - zadní kryt je vždy zahrnut v ceně, pokud chcete, aby byl celý rám pokrytý látkou, musíte přední kryt dokoupit

 

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE