Háčky Clothes Hook Metal

Cena za kus bez DPH
581 CZK
Cena za kus včetně DPH
703CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
1 406
Dostupnost: Do měsíce
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Kartell - logo

Kartell – design s emočními rysy V roce 1949 v Miláně vzniká nová italská firma KARTELL , jejímž původním zaměřením byla výroba a prodej plastových komponentů pro automobilový průmysl. O 14...

DESIGN:
Olaf Von Bohr
Olaf Von Bohr

Olaf Von Bohr se narodil v rakouském Salzburgu v roce 1927. Na škole v Mnichově se naučil pracovat se dřevem, vyrábět nábytek a získal znalosti architektury. Poté se přestěhoval do Milána a...

Designové háčky Clothes Hook Metal

Pověste své kabáty a kabelky stylově

 

Plastové háčky Clothes Hook Metalvznikly ve spolupráci se známým designérem Olafem Von Bohr. Už od roku 1970 patří mezi kultovní výrobky značky Kartell. Průměr háčku je 5 cm a vybírat můžete z několika metalických odstínů.

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Hloubka (délka) (mm) 50
Hmotnost produktu (kg) 2 x 0,120 / 0,320
Objem balení (m3) 0,001
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál metalické ABS
Průměr (mm) 105

Katalog
CLothes Hook.pdf
catalogue2019.pdf
Katalog Kartell 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE