Křeslo GRAN s čtyřnohou kovovou podnoží

 
Výrobce:
KRAGELUND Furniture - logo

Skandinávé pohovky KRAGELUND Furniture Minimalistické posezení Dánská firma KRAGELUND Furniture je výrobcem pohovek a sedaček ve skandinávském stylu, který je typický svým designovým...

DESIGN:
Oliver & Lukas WeissKrogh
Oliver & Lukas WeissKrogh

Oliver a Lukas WeissKroghovi jsou dva ambiciózní bratři s velkým nadšením pro design nábytku. Jako synové Per Weisse , úspěšného designéra a kreativního ředitele společnosti Innovation...

Křeslo GRAN

elegance, nostalgie, hygge

Moderní designové křeslo GRAN z dílny designerského dua dánských bratrů Olivera a Lucase WeissKroghových dokonale vystihuje životní styl seveřanů: čistota, jednoduchost, pohodlí. Minimalistické pojetí křesel GRAN je ideální pro ty, kteří si rádi vychutnají bezbřehý komfort a přirozenost. Eleganci podtrhuje precizní provedení a ladná silueta. Dokonalou stabilitu zajišťuje černě lakovaný kov. Na výběr máte navíc z několika druhů kvalitního čalounění, přičemž křeslo nevyžaduje montáž.

Doporučujeme


Hledáte rozkládací křesla a sedačky? Vyberte si například z široké nabídky přední dánské firmy INNOVATION. Zaujal vás tento produkt? Zařiďte si byt ve skandinávském duchu „hygge“. Inspirací vám mohou být další produkty KRAGELUND Furniture. Nábytek a bytové doplňky ve styluscandi” si můžete vybrat také u dalších dánských firem, se kterými spolupracujeme. Kvalitní skandinávský design naleznete například v Normann Copenhagen, HOUE a společnosti Frandsen.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 850
Hloubka (délka) (mm) 760
Celková výška (mm) 730
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,43

Katalog
Kragelund katalog - FURNITURE COLLECTION 2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Špičkový design
Křeslo GRAN s dřevěnou podnoží

Křeslo GRAN s dřevěnou podnoží

KRAGELUND FurnitureNa dotaz
Křeslo GRAN s kovovou X podnoží

Křeslo GRAN s kovovou X podnoží

KRAGELUND FurnitureNa dotaz
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE