Dekorace HAPPY BIRD

Cena za kus bez DPH
8 969 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 852CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 852
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MAGIS - logo

MAGIS - Jednička ve světě designu Italská společnost MAGIS byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na poli evropského...

DESIGN:
Eero Aarnio
Eero Aarnio

Eero Aarnio  (* 1932) je finský interiérový designér, známý pro své inovativní návrhy nábytku zejména v šedesátých letech, jako jsou jeho plastické židle a židle ze sklolaminátu. Aarnio...

Veselá dekorace Happy Birds 

Ptáče s příběhem 

Úžasná dekorace do dětského pokoje ve tvaru abstraktního ptáka od ikony finského designu Eera Arnia, který je obecně znám v zálibou v přírodních motivech, do tohoto kousku doslova obtiskl svou duši. Osvěžující je také výběr materitálů - podnož je vyrobená z jasanu, tělo pak z barevného polyethylenu. Oblé tvary a příjemný design Happy Birds vykouzlí úsměv na tváři každému a rozjasní každý interiér. 

,,Když jsme se před 25 lety přestěhovali do vesnice Veikkola jen asi 30 km od Helsinek, nenapadlo nás, jak různorodý bude život kolem. Největší zvíře ve Finsku je los, viděli jsme tu jednoho s obrovským parožím plavat přes jezero. Zdejší nejnebezpečnější zvíře je medvěd, toho tu viděl soused asi 100 metrů od našeho domu. Pár let zpátky jsme přes noc nechali venku vánoční šunku, ale ráno byla půlka fuč - takto s námi liška oslavila Vánoce!  Nejvíce je tu ale ptáků,  bývají tu labutě a volavky, kteří na jaře migrují na sever.  Často koukáme, jak tu volavky na jezeře chytají ryby. Bývá tu jedna, která se sem vrací každý rok do svého hnízda v uschlém stromu. A protože je náš dům u jezera, často sedáváme na břehu, kde nám často dělají společnost kachny, doufají, že jim hodíme něco k jídlu.

Tyto příběhy vám říkám, abych ukázal, proč v mé tvorbě hrají tak důležitou roli zvířata. Po dlouhou dobu jsme krmili ptáky, kteří nemigrují na jih před zimou, zamilovali jsme si je, oni nás, myslím, také.  Zdá se, že jsou tady s námi ptáci šťastní."

- Eero Aarnio o "Happy Bird"

Eero Aarnio dětem 

 

Renomovaný finský architekt interiérů a držitel mnoha prestižních designérských cen včetně Compasso d'Oro profesor Eero Aarnio vytvořil pro italskou značku Magis kolekci dětského nábytku, z níž některé kousky jsou již ikonické. Veselé barvy, přátelské oblé tvary zvířatek vytvoří úsměv na tváři každému dítěti i dopělému.

Obzvláště u dětského nábytku, u kterého se předpokládá vyšší míra opotřebení je důležité vědět, jak se o plastový nábytek správně starat, aby si zachoval svůj původní vzhled. Sepsali jsme proto pár tipů na údržbu plastového nábytku značky Magis. 

Objevte ještě více ze světa Magis Kids 

Značka Magis, která patří mezi světové leadery designu, rozhodně myslí i na ty nejmenší milovníky kvalitního nábytku. V kolekci Magis Kids najdete osobité, vesele provedené kousky od nejrůznějších renomovaných umělců a designérů z celého světa, z nichž některé jsou dnes již přímo ikonické. Nechte se unést jedinečnými designovými kousky a pusťte se do dětského pokojíčku ještě dnes! 

Šířka (mm) 570
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 665
Výška sedáku (mm) 485
Hmotnost produktu (kg) 11.5
Objem balení (m3) 0,286
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
3D prvky
Happy Bird.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Doplněk HAPPY BIRD

Doplněk HAPPY BIRD

MAGIS3 730 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE