Dětská židle PUPPY - malá - tyrkysová

Cena za kus bez DPH
1 405 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 700CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 700
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
Výrobce:
MAGIS - logo

MAGIS - Jednička ve světě designu Italská společnost MAGIS byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na poli evropského...

DESIGN:
Eero Aarnio
Eero Aarnio

Eero Aarnio  (* 1932) je finský interiérový designér, známý pro své inovativní návrhy nábytku zejména v šedesátých letech, jako jsou jeho plastické židle a židle ze sklolaminátu. Aarnio...

Malá tyrkysová dětská židle Puppy

Živá barva, nadčasový design a hravý duch - to jsou charakteristické znaky pro dílo finského designéra Eera Aarnia, který již v roce 1973 navrhl dnes již ikonickou dětskou židli Puppy. Tento pejsek je vyroben z polyetylenu, což ho činí pevným, snadno udržovatelným a vhodným i pro dětské hry v exteriéru. Puppy se stal se tak oblíbeným, že je dnes k mání v šesti barvách a čtyřech různých velikostech. Puppy bude věrným společníkem jakéhokoliv prostředí,  pěkná dekorace do dětského pokoje, školky či dětských koutků. 

Magis Kids 

Renomovaný finský architekt interiérů a držitel mnoha prestižních designérských cen včetně Compasso d'Oro profesor Eero Aarnio vytvořil pro italskou značku Magis kolekci dětského nábytku, z níž některé kousky jsou již ikonické. Veselé barvy, přátelské oblé tvary zvířatek vytvoří úsměv na tváři každému dítěti i dopělému.

Obzvláště u dětského nábytku, u kterého se předpokládá vyšší míra opotřebení je důležité vědět, jak se o plastový nábytek správně starat, aby si zachoval svůj původní vzhled. Sepsali jsme proto pár tipů na údržbu plastového nábytku značky Magis. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 260
Hloubka (délka) (mm) 425
Celková výška (mm) 345
Výška sedáku (mm) 235
Hmotnost produktu (kg) 1.66
Objem balení (m3) 0.048
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál polyethylen
Venkovní použití Ano

Katalog
Puppy - technický list.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Špičkový design
Oblíbené
Dětská židle PUPPY - střední
Špičkový design
Oblíbené
Dětská židle PUPPY - malá
Špičkový design
Oblíbené
Dětská židle PUPPY - velká
Špičkový design
Oblíbené
Dětská židle PUPPY - extra velká
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE