Horní skříňka ROUND kombinovaná

Záruční lhůta 10 let Více info
Cena za kus bez DPH
7 317 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 854CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 854
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Horní kombinovaná skříň ROUND

Nábytek přesně podle vašich představ


Horní kombinovaná skříň ROUND z melaminu je součástí modulárního úložného systému ROUND, který vám pomůže vytvořit dobře organizované a moderní pracovní prostředí. Nabízíme širokou škálu úložných řešení a funkcí, takže si budete moci vybrat nebo vytvořit kousek, který nejlépe vyhovuje vašim představám. Tato skříňka, která je k dispozici v několika barevných provedeních, se skládá z otevřené části a z části s posuvnými dvířky. Pod ní je pak třeba vždy dokoupit dvě dolní skříňe ROUND (ať už otevřené, zavřené, s šuplíky či bez nich) a podnož


Rozměry: 180 x 40 x 74,2 cm


Skříňový systém ROUND


Možná si říkáte, že na výběru skříně či knihovny není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ dvířek, podnoží a dalších komponentů. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.


Materiál a typy dvířek a poliček

Systém ROUND se vyrábí z melaminové dřevotřísky s ABS hranou. Vyznačuje se dnem o tloušťce 25 mm a boky o 18 mm. Police jsou standardně také tloušťky 18mm a v otevřených skříních mají nostost 30 kg, zatímco v uzavřených unesou pouze 15 kg. Varianta s klasickými dveřmi se dá otevřít až na 107° a je opatřena tichým zavíráním. Pořídit také můžete verzi s posuvnými dvířkami. Některé z modulů také obsahují šuplíky, kde malý unese 10 kg a velký na složky pojme až 20 kg. Kromě klasických skříněk můžete pořídit také horní skříňky. Ty jsou ze stejných materiálů a všechny se otevírají pomocí posuvných dvířek. 

Rozměry a moduly

Ucelený modulární systém skříňového kancelářského nábytku ROUND nabízí širokou škálu prvků a vy tak můžete vytvářet různé kombinace. Pokud chcete využít horní skříňku (šířka 180 cm), musíte pořídit dvě dolní skříně (šírka 90 cm), na kterých bude poté položena. Pokud chcete jen klasickou skříň, je třeba také pořídit dva kusy a navrch koupit horní desku pro dvě skříně. Ke všem variantám je třeba také dokoupit podnož


Volitelné doplňky

Ke skříním je vždy třeba dokoupit podnož a horní desku nebo horní skříňku. Kromě těchto povinných doplňků můžete váš skříňový systém doplnit také o volitelné doplňky, jako jsou zásuvky, čalouněné panely nebo klíče.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1800
Hloubka (délka) (mm) 400
Celková výška (mm) 742
Záruka (měsíce) 120
Objem balení (m3) 0,126
Hmotnost produktu (kg) 65
Materiál melamin, lakovaný kov

Katalog
ROUND workstations_Technical information_EN.pdf
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
D2S182.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Záruční lhůta 10 let10
Oblíbené
Čelní akustický paraván ROUND PET - výška 56,5 cmČelní akustický paraván ROUND PET - výška 56,5 cm
Doprava zdarma
Záruční lhůta 10 let10
Kancelářská sestava ROUND V