Kancelářská sestava ROUND II

Záruční lhůta 10 let Více info
Cena za kus bez DPH
44 829 CZK
Cena za kus včetně DPH
54 243CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
54 243
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Minimalistická kancelářská sestava ROUND II

Nábytek přesně podle vašich představ


Kancelářská sestava ROUND II je součástí modulárního úložného systému ROUND, který vám pomůže vytvořit dobře organizované a moderní pracovní prostředí. Nabízíme širokou škálu úložných řešení a funkcí, takže si budete moci vybrat nebo vytvořit kousek, který nejlépe vyhovuje vašim představám. Tato sestava se skládá ze dvou stolů s výřezem a s oblými hranami, čtyřech oboustranných dolních skříněk s šuplíky a dvou otevřených horních skříněk (židle nejsou součástí sestavy).


Rozměry stolové desky :
120 / 140 / 160 / 180 x 70 x 74 cm

Rozměry skříňky: 360 x 42 x 112 cm

Nábytkový systém ROUND


Možná si říkáte, že na výběru stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné se u stolů zaměřit třeba na typ podnože a rozměr stolové desky a u skříní na typ dvířek a na dalších důležité komponenty. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti tohoto kancelářského nábytku. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.

Materiál stolů

Stolové desky ROUND jsou vyrobeny z melaminu o tloušťce 25 mm s 2 mm ABS hranou nebo s oblými rohy R100 a stojí na lakované kovové podnoži v několika barevných provedení. Ke stolům je možné dokoupit kabelový prostup (elektrokrabice uprostřed nebo obloukový výřez) nebo zvolit variantu bez prostupu.Materiál skříní a jejich typy dvířek a poliček

Systém ROUND se vyrábí z melaminové dřevotřísky s ABS hranou. Vyznačuje se dnem o tloušťce 25 mm a boky o 18 mm. Police jsou standardně také tloušťky 18mm a v otevřených skříních mají nostost 30 kg, zatímco v uzavřených unesou pouze 15 kg. Varianta s klasickými dveřmi se dá otevřít až na 107° a je opatřena tichým zavíráním. Pořídit také můžete verzi s posuvnými dvířkami. Některé z modulů také obsahují šuplíky, kde malý unese 10 kg a velký na složky pojme až 20 kg. Kromě klasických skříněk můžete pořídit také horní skříňky. Ty jsou ze stejných materiálů a všechny se otevírají pomocí posuvných dvířek. 

Rozměry stolů


Minimalistické kancelářské stoly ROUND jsou k dispozici v několika různých rozměrech, takže se snadno přizpůsobí vašim kancelářím a pracovnám. Objednat můžete jak klasické stoly, tak stoly s posuvnou deskou (obě verze jsou k dispozici ve variantě s oblými a ostrými hranami).


Rozměry a moduly skříní

Ucelený modulární systém skříňového kancelářského nábytku ROUND nabízí širokou škálu prvků a vy tak můžete vytvářet různé kombinace. Pokud chcete využít horní skříňku (šířka 180 cm), musíte pořídit dvě dolní skříně (šírka 90 cm), na kterých bude poté položena. Pokud chcete jen klasickou skříň, je třeba také pořídit dva kusy a navrch koupit horní desku pro dvě skříně. Ke všem variantám je třeba také dokoupit podnož

Volitelné doplňky ke stolům

Stůl si můžete přizpůsobit přesně vašim představám. Ke kousku je možné dokoupit třeba zásuvku nebo různé typy elektrosvodů.


Volitelné doplňky u skříní

Ke skříním je vždy třeba dokoupit podnož a horní desku nebo horní skříňku. Kromě těchto povinných doplňků můžete váš skříňový systém doplnit také o volitelné doplňky, jako jsou zásuvky, čalouněné panely nebo klíče.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1200x1440 / 1400x1440 / 1600x1440 / 1800x1440
Záruka (měsíce) 120
Materiál melamin, lakovaný kov

Katalog
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Záruční lhůta 10 let10
Kancelářská sestava ROUND V