Stůl MY SPACE 120x70 cm

Záruční lhůta 10 let Více info
Cena za kus bez DPH
3 089 CZK
Cena za kus včetně DPH
3 738CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
3 738
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Minimalistický stůl MY SPACE 120x70 cm

pro vaše pracovny a kanceláře


Pro strukturování kancelářských prostor nabízíme univerzální akustický nábytek. Kolekce MY SPACE poskytuje uživateli kreativní svobodu a slouží dvěma funkcím najednou: pohlcuje zvuk a určuje pracovní oblasti. K akustickému systému se skvěle hodí tento minimalistický stůl MY SPACE s jednou nohou. Kousek se pyšní podnoží z lakovaného kovu ve čtyřech barevných provedeních a stolovou deskou z lamina.


Rozměry: 120 x 70 x 72 cm


Akustický systém MY SPACE


Malé kanceláře i rozlehlé prostory. Modulární systém panelů MY SPACE nabízí širokou škálu konfigurací, díky kterým si ho můžete plně přizpůsobit vašim interiérům. Potřebuje jen oddělit dva pracovní stoly nebo se chystáte rozčlenit celou kancelář? Tyto panely vám umožní vytvořit pohodlné pracoviště přesně podle vašich představ. Je jen na vás, jaké rozměry vyberete, a zda zvolíte variantu se stolovými deskami nebo bez nich. Nevíte si rady, jaký kousek vybrat? Neváhejte nás kontaktovat.


Potřebujete se v práci pořádně soustředit? Akustické panely za vás tento problém vyřeší. MY SPACE jsou vyplněny speciální pěnou pohlcující zvuk a potaženy čalouněním podle vašeho výběru. Tento produkt vyhovuje akustické třídě C a byl testován nezávislou laboratoří akustiky.
 

Rozměry, ve kterých pořídíte kousky z kolekce MY SPACEVíce informací se dozvíte v následujícím videu

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 720
Záruka (měsíce) 120
Objem balení (m3) 0,058
Materiál lamino, lakovaný kov

Katalog
My Space_Technical Information.pdf
MY SPACE presentation EN.pptx
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
Tables_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty