Dětská postel LILA s úložným prostorem

Cena za kus bez DPH
29 772 CZK
Cena za kus včetně DPH
36 024CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
36 024
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Simple
Plus
prosím zvolte
prosím zvolte
Simple
Plus
Výrobce:
NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA Kvalitně vybavený pokojíček Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více...

Dětská postel LILA s úložným prostorem

Pohodlí a styl pro vaše ratolesti

V posteli LILA se budou zdát ty nejkrásnější sny. Hodí se pro děti všech věkových kategorií, je totiž dostupná v několika velikostech (a dotaz možná i šířka 140 cm) a na výběr je široká škála přírodních i pestrých barev. Detail na čele v podobě svislé linky může být vyrobena v kontrastním odstínu. Díky praktickému výklopnému úložnému prostoru pro ukládání ložního prádla a peřin bude vypadat místost upravenější a na peřiny se nebude prášit. Otvírání výklopného systému je na výběr přední či boční. Rošt a matrace jsou součástí, ale postel lze na dotaz objednat i bez nich. Ortopedická matrace o výšce 20 cm s prošíváním je prodyšná a chráněná potahem ze 100% bavlny. V případě zájmu lze dodat i žáruvzdornou matraci nebo dodat postel s rozdílným provedením rámu a čela. Neváhejte nás kontaktovat. Tento design inspirovaný mladistvou hravostí snadno sladíte se zbytkem pokojíku a uvidíte, že vás nepřestane bavit. 

Italské postele jsou vyráběny pro středomořský styl stlaní, proto vám při použití standardní matrace vznikne mezera asi 1,5 centimetru na krajích postele. Kontaktujte naše specialisty, kteří vám pomohou vybrat správnou velikost matrace.

Útulné a bezpečné dětské pokoje

Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou. Kvalita, flexibilita a bezpečnost jsou na prvním místě, ale každý kousek má i svůj osobitý charakter, který nejmladší generaci provede od nejnižšího věku až k dospívání.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti. Nidi v překladu znamená "hnízdo", které poskytuje útulnost a bezpečí, což vystihuje smysl celé značky. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 880 / 980 / 1280
Hloubka (délka) (mm) 1990 / 2090
Celková výška (mm) 920
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 2,4
Materiál laminát, kov

Katalog
DATASHEET.pdf
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf
3D prvky
LT LILAR01 660_DLL01082.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty