Dětská postel NUK s úložným prostorem

Cena za kus bez DPH
17 336 CZK
Cena za kus včetně DPH
20 977CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
20 977
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Simple
Plus
prosím zvolte
Simple
Plus
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NIDI - logo

NIDI - Špičkový dětský nábytek od BATTISTELA Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více než 70 lety. Vyrábí...

Dětská postel NUK s úložným prostorem

Nechte Vaše dítě spát stylově a pohodlně!
 

Krásná, kvalitní italská postel italské značky NIDI doplní pokoj Vašeho dítěte přesně dle Vašeho vkusu a barevných preferencí.

Díky praktickému úložnému prostoru postele pro ukládání ložního prádla a peřin bude vypadat pokojík Vašeho dítěte upravenější a na peřiny se nebude prášit.

Zvolte si barevné provedění Vaší postele tak, aby rozzářila interiér i oči Vaší ratolesti.

 

Vlastnosti postele

Velikost:

  • Celkové rozměry: 88 x 209 cm, 98 x 209 cm, 108 x 209 cm, 128 x 209 cm, 88 x 199 cm, 98 x 199 cm, 108 x 199 cm, 128 x 199 cm, celková výška 92 cm
  • Atypické rozměry postele jsou možné po dohodě a za příplatek. 

 

Provedení čela:

  • Výběr provedení čela ze široké škály barev a dřevodekoru.
  • V případě zájmu o individuální barevnou kombinaci čela, bočního rámu a noh postele nás kontaktujte a my Vám postel objednáme podle Vašich představ.
  • Případně Vám s barvami poradí přímo odborníci na našem showroomu v pražském Karlíně, kteří Vám ukáží vzorník barev. Zastavte se za námi. :)

Provedení rámu:

  • Výběr provedení bočního rámu postele ze široké škály barev a dřevodekoru

Typ postele:

  • Výběr ze dvou variant otevírání postele:

 

Zboku - není k dostání v rozměrech o šířce 120 cm

Zpředu

 

Doplňky:

  • Rošt není v ceně, je třeba ho dokoupit jako doplněk.
  • Matrace není v ceně. Doporučujeme ji však koupit jako doplněk volbou v konfigurátoru. Matrace k italským postelím vyžadují atypické rozměry, které nejsou na našem trhu běžné. Matrace, které k posteli nabízíme, jsou v požadovaných rozměrech a navržené pro děti a mládež. Pro bližší informace o kvalitách a technických parametrech matrací se prosím obraťte na naše odborníky.

Konfigurátor NIDI

Na oficiálních stránkách výrobce NIDI naleznete praktický konfigurátor, kde si můžete svůj kus nábytku barevně i typově nakombinovat tak, jak si ho vysníte a ihned uvidíte vizualizaci. Stačí kliknout na oranžové tlačítko "Configure!" u daného produktu.

Doporučujeme

  • Veškerý nábytek značky Nidi je navzájem kompatibilní a poskytuje možnost sestavení komplexních stylových dětských pokojů. Naši architekti mají se sestavováním tohoto typu interiérů bohaté zkušenosti a rádi Vám s vysněným prostředím pro Vaše dítě pomohou, neváhejte se na ně obrátit.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE