Stránka je v přípravě. V případě, že hledáte nebo potřebujete produkty náležící této kategorii, napište nám na alax@alax.cz.

Budeme vás kontaktovat a následně Vám zašleme nabídku.


Děkujeme za pochopení. Tým ALAX


Kvalitní pracovní stoly pro dentisty

Kvalitní a dostatečně velký pracovní stůl je pro dentistu s vlastní ordinací naprostou nezbytností. Nabízíme vám několik stovek lékařských pracovních stolů z lamina od předních výrobců z Evropy, jako jsou NARBUTAS nebo INTERIÉR ŘÍČANY. Pracovní stůl můžete dále přizpůsobit např. volbou barvy stolové desky, popř. přikoupením elektrifikace. Nabízíme modulové nebo výškově stavitelné pracovní stoly. Počítejte s tím, že pro nohy byste měli mít místo minimálně 60 cm na výšku. Výška lékařského pracovního stolu by se měla pohybovat mezi 62 a 82 cm nad zemí, dle vašich proporcí. Průměrná výška pracovního stolu v případě žen je kolem 65 cm, u mužů 75 cm. Minimální rozměry desky pracovního stolu jsou 120 x 80 cm, optimální jsou rozměry 160 x 80 cm. S výběrem pracovního stolu do zubní ordinace vám rádi pomůžeme také přímo v našem showroomu v Praze!
Výběr v široké nabídce pracovních stolů pro dentisty vám urychlí sofistikovaný filtr. Pomůže vám vyhledat výsledky podle barev, výrobce, ceny, materiálu i dalších vámi zadaných specifikací. O výběru pracovního stolu do zubní ordinace se můžete osobně poradit také s naším architektem.

Zobrazit více