Nástrojový stolek 3SNLZ-640B

Cena za kus bez DPH
19 028 CZK
Cena za kus včetně DPH
23 024CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
23 024
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
ROUSEK

Zdravotnický nábytek ROUSEK České rehabilitační vybavení Firma ROUSEK s.r.o. je 100 % českým výrobcem zdravotnických, vyšetřovacích, rehabilitačních či transportních lehátek a dalších...

Nástrojový stolek 3SNLZ-640B 

Šikovný pomocník

Pojízdný nástrojový stolek 3SNLZ-640B se třemi zásuvkami je vyroben z ocelových lakovaných profilů, garantuje tedy stabilitu a dlouhou životnost. Skládá se z horního nerezového lisovaného plata se zaoblenými rohy, dvou zásuvek o hloubce 200 mm a jedné spodní zásuvky s hloubkou 300 mm. K zajištění komfortu jsou zásuvky vybaveny plnovýsuvy a centrálním zamykáním a stolek je vybaven manipulačním madlem a závěsným košem. Pro jednodušší manipulaci je osazen kolečky a zásuvky nabízeny v mnoha barvách. Konstrukce stolku je standardně  bílá RAL 9016, za příplatek lze vyrobit konstrukci v šedém provedení (RAL 7042).


Rozměry: 64 x 48 x 90 cm

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 640
Hloubka (délka) (mm) 480
Celková výška (mm) 900
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 25
Materiál lakovaný kov

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty