Nástěnný akustický panel GIOTTO WALL - ovál

Cena za kus bez DPH
17 369 CZK
Cena za kus včetně DPH
21 016CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
21 016
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

DESIGN:
Sezgin Aksu
Sezgin Aksu

Sezgin Aksu se narodil v roce 1970 v Turecku. Studoval na Akademii der Bildenden Künste ve Stuttgartu v Německu u R. Sappera, v Les Atelier v Paříži u P. Lionniho a na milánské polytechnice....

Oválný nástěnný akustický panel GIOTTO WALL

Pohlcení zvuku s elegancí

Nástěnný oválný panel GIOTTO o rozměrech 159 x 119 cm pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND® s proměnivou hustotou výplně z polyesteru. Jedná se o ideální způsob, jak optimalizovat akustický komfort. Kompaktní velikost spolu s robustní konstrukcí patří mezi přednosti systému, který umožňuje aplikovat tyto panely na strop. S vnitřním polstrováním je pevně spojen potah z látky Trevira CS® v odstínu dle vašeho výběru z široké nabídky. Nástěnný držák je vyrobený z chromovaného nebo epoxidového práškového ocelového plechu (tl. 5 mm). Panel upevníte na zeď s pomocí úchytu přivařeného k desce se 4 otvory s průměrem 8 mm pro montáž na zeď. Tyto dva prvky vytvářejí prostor, do kterého je panel umístěn. Úchyt nabízíme v černé barvě nebo v chromu.

Způsob uchycení

Revoluce ve světě akustického designu

Kolekcí Giotto italská značka Caimi Brevetti pokračuje ve výzkumu, který před časem zahájil v oblasti akustického designu. Jedná se o oblast, ve které důsledný přístup společnosti vedl k vývoji technologií, jako je Snowsound® a Snowsound®-Fiber, ke kterým lze přidat nejnovější Snowsound-Lux - nový průlom jak v akustickém designu, tak v multifunkčním provedení svítidla. Projekt Snowsound-Lux si klade za cíl vyvinout panely, které nejen odstíní nepříjemný hluk mnoha veřejných a soukromých prostor, ale také budou zároveň zdrojem světla. Celá řada Caimi Brevetti je založena na designovém konceptu zaměřeném na komfortu jeho uživatelů. Se vznikem Snowsound-Lux přibyl prvek světla do stávajícího prvku zvuku, aby vytvořil integrované audiovizuální zařízení. Nová kolekce zahrnuje také  GIOTTO LUX o Sezgin Aksu a OVERSIZE-LUX, který navrhl Marc Sadler. Akustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře, restaurace nebo redakce. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vaší kanceláře, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1190
Celková výška (mm) 1590
Záruka (měsíce) 24
Materiál Látka, kov

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
Giotto wall - Specification.pdf
Giotto wall - Specification.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
3D prvky
giotto_wall_CAD.zip
giotto_wall_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Nástěnný akustický panel GIOTTO WALLNástěnný akustický panel GIOTTO WALL
Doprava zdarma
Závěsný svítící akustický panel GIOTTO LUXZávěsný svítící akustický panel GIOTTO LUX
Doprava zdarma
Závěsný akustický panel GIOTTO CEILING - oval
Doprava zdarma
Závěsný akustický panel GIOTTO CEILINGZávěsný akustický panel GIOTTO CEILING