Odpadkový koš WAVE DOUBLE

Cena za kus bez DPH
23 791 CZK
Cena za kus včetně DPH
28 787CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
28 787
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Finbin - logo

Vybavení veřejného prostoru FINBIN Design pro městské prostředí FinBin je rodina produktů pro vybavení veřejného prostoru. FinBin je dceřinou značkou společnosti Lehtovuori Oy jejíž...

DESIGN:
YRJÖ OJANEN
YRJÖ OJANEN

Yrjö Ojanen je bývalý generální ředitel rodinné společnosti Lehtovuori Oy, která své výrobky exportuje pod značkou FinBin . Nyní se Yrjö Ojanen zabývá především vývojem a designem produktů....

Dvojitý odpadkový koš WAVE DOUBLE

Třídění bez kompromisů


Model FinBin Wave Double je kvalitním a stylovým řešením, když potřebujete přehledně odlišit dva druhy odpadu. Disponuje dvěma uzamykatelnými zásobníky o objemu 100 l, které pohodlně naplníte odpadkovými pytli až na 150 l. Upevnit se dají na praktické otočné integrované držáky.

Povrchovou úpravu odpadní nádoby si můžete vybrat v provedení nerezová ocel nebo lakované černým metalickým komaxitem. V plastovém víku jsou dva otvory o rozměrech 27 x 26 cm. Závěsné víko jednoduše nadzvednete a obsah zásobníků vyprázdníte doslova během několika okamžiků.


Model je vysoce odolný, vhodný do interiérů i exteriérů veřejných prostor. Jistě oceníte také možnost personalizace samolepkami po obvodu otvorů ve víku.


Na vlnách stylu s řadou FinBin Wave

Kolekce stylových odpadkových košů FinBin Wave byla navržena pro recyklaci ve vnitřních prostorách veřejných zařízení. Produkty FinBin jsou bezpečné a kvalitní, jsou proto skvělou volbou pro použití v nákupních centrech, letištích, hotelech, v kancelářských prostorách a elegantní nádech vnesou i do muzeí, či výstavních prostor.

Odpadkové koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované nerezové oceli a v případě varianty černé metalické barvy jsou ošetřeny práškovým lakováním. Kvalitní zpracování všech detailů zaručuje dlouhou životnost výrobků i na místech s vysokou zátěží.

Sortiment řady Wave nabízí možnost výběru z několika variant - samostatný odpadkový koš s jedním otvorem WAVE a dělené recyklační koše se dvěma, či třemi otvory WAVE DOUBLE a WAVE TRIPLE. Jednotlivé zásobníky mohou být označeny barevnými nálepkami pro různé druhy odpadu. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Rozlišovací nálepky

Nálepky pro odpadkové koše řady Wave jsou dostupné ve 4 variantách v anglickém jazyce. Je možné vytvořit nálepky na míru dle vašich požadavků.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

  • WASTE (směsný odpad) - černá
  • RECYCLABLES (recyklovatelné materiály) - světle modrá
  • CANS & BOTTLES (lahve a plechovky) - modrá
  • PAPER (papír) - zelená

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 900
Hloubka (délka) (mm) 410
Celková výška (mm) 780
Hmotnost produktu (kg) 30
Materiál kov, plast

Katalog
Wave_lift guide.pdf
FINBIN_Wave 2.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN_web.pdf
katalogi_1-2020-EN.pdf
3D prvky
FINBIN_Wave 2.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE