Odpadkový koš WAVE TRIPLE

Cena za kus bez DPH
21 451 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 956CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 956
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Finbin - logo

Vybavení veřejného prostoru FINBIN Design pro městské prostředí FinBin je rodina produktů pro vybavení veřejného prostoru. FinBin je dceřinou značkou společnosti Lehtovuori Oy jejíž...

DESIGN:
YRJÖ OJANEN
YRJÖ OJANEN

Yrjö Ojanen je bývalý generální ředitel rodinné společnosti Lehtovuori Oy, která své výrobky exportuje pod značkou FinBin . Nyní se Yrjö Ojanen zabývá především vývojem a designem produktů....

Třísektorový odpadkový koš WAVE TRIPLE

Kompletní vybavení pro životní prostředí


Nejstylovější řešení pro tři druhy tříděného odpadu. Model má tři uzamykatelné odpadní zásobníky o objemu 100 l. Odpadkové  pytle až na 150 l zafixujete na integrované otočné držáky. Díky závěsnému víku koše je kdykoli pohodlně vyprázdníte během pár sekund.


Povrchovou úpravu odpadní nádoby si můžete vybrat v provedení nerezová ocel nebo lakované černým metalickým komaxitem. V plastovém víku jsou tři otvory o rozměrech 24 x 26 cm


Model je vysoce odolný, vhodný do interiérů i exteriérů veřejných prostor. Jistě oceníte také možnost personalizace samolepkami po obvodu otvorů ve víku, což umožňuje přehledné označení typu odpadu pro uživatele.


Na vlnách stylu s řadou FinBin Wave

Kolekce stylových odpadkových košů FinBin Wave byla navržena pro recyklaci ve vnitřních prostorách veřejných zařízení. Produkty FinBin jsou bezpečné a kvalitní, jsou proto skvělou volbou pro použití v nákupních centrech, letištích, hotelech, v kancelářských prostorách a elegantní nádech vnesou i do muzeí, či výstavních prostor.

Odpadkové koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované nerezové oceli a v případě varianty černé metalické barvy jsou ošetřeny práškovým lakováním. Kvalitní zpracování všech detailů zaručuje dlouhou životnost výrobků i na místech s vysokou zátěží.

Sortiment řady Wave nabízí možnost výběru z několika variant - samostatný odpadkový koš s jedním otvorem WAVE a dělené recyklační koše se dvěma, či třemi otvory WAVE DOUBLE a WAVE TRIPLE. Jednotlivé zásobníky mohou být označeny barevnými nálepkami pro různé druhy odpadu. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Rozlišovací nálepky

Nálepky pro odpadkové koše řady Wave jsou dostupné ve 4 variantách v anglickém jazyce. Je možné vytvořit nálepky na míru dle vašich požadavků.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

  • WASTE (směsný odpad) - černá
  • RECYCLABLES (recyklovatelné materiály) - světle modrá
  • CANS & BOTTLES (lahve a plechovky) - modrá
  • PAPER (papír) - zelená

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1120
Hloubka (délka) (mm) 410
Celková výška (mm) 780
Hmotnost produktu (kg) 41
Materiál kov, plast

Katalog
Wave_lift guide.pdf
FINBIN_Wave 3.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN_web.pdf
katalogi_1-2020-EN.pdf
3D prvky
FINBIN_Wave 3.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Odpadkový koš WAVE

Odpadkový koš WAVE

Finbin12 743 CZK
Doprava zdarma
Odpadkový koš WAVE DOUBLE
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE