Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Provedení kovu
Barva
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Vaše volby
Provedení kovu:
Barva:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  

Kvalitní kontejnery pro open space

Také v open space se neobejdete bez úložného prostoru, který Vám poskytne například kancelářský kontejner. Firma ALAX nabízí designové kontejnery od firem NABRUTAS a Říčany 48 hodin.
Pokud nechcete zabírat místo, je ideální, aby se kontejner vešel pod pracovní stůl. Pokud chcete prostor open space opticky rozdělit, zvolte "tower", tedy vysoký kontejner.
Nabízíme Vám desítky zásuvkových i kartotékových kontejnerů z  vyrobených lamina nebo dýhy, u nichž si můžete vybrat barvu materiálu. Pokud se chcete lépe orientovat v naší internetové nabídce, popř. dohledat kontejner podle určitých parametrů, doporučujeme Vám využít náš pokročilý filtr.

Kancelářský nábytek do open space na míru

Společnost ALAX na českém trhu působí 25 let. Kromě prodeje designového nábytku se dlouhodobě zabýváme také navrhováním interiérů a atypického nábytku, a jejich následnou realizací. V případě zájmu s Vámi naši architekti individuálně prokonzultují požadavky na vzhled interiéru a připraví Vám návrh ve 3D vizualizaci.

Zobrazit více
Doprava zdarma
-20%
Kontejner pevný OPTIMA - 4x zásuvka + zámek 430x600x722
Doprava zdarma
-20%
Kontejner pojízdný JAZZ 294x600x590

Kontejner pojízdný JAZZ 294x600x590

NARBUTAS7 341 CZK5 873 CZK
Doprava zdarma
-20%
Kontejner pojízdný NOVA - 2x zásuvka + zámek 298x600x560
Doprava zdarma
-20%
Kontejner pojízdný NOVA - 2x zásuvka + zámek 428x600x560
Doprava zdarma
-20%
Kontejner pojízdný NOVA - 3x zásuvka + zámek 298x600x560
Počet produktů  

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE