Elektricky stavitelný dvoumístný stůl MOTION 180x168 - 3 segmentová podnož

Cena za kus bez DPH
43 573 CZK
Cena za kus včetně DPH
52 723CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
52 723
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Výškově nastavitelný dvoumístný stůl MOTION

Kvalita na prvním místě


Musíte několik hodin denně sedět u pracovního stolu? Nezapomínejte se protahovat a měnit pozice. Stále více se v poslední době doporučuje pracovat ve stoje, na což reaguje stůl MOTION. Tento elektronicky nastavitelný stolek je kombinací promyšlené funkčnosti a elegance a vy si ho můžete sestavit tak, aby zapadl do vašich interiérů.

 

Rozměry: 180x168 cm, výška 65-130 cm (3-segmentová podnož)                              

Jak vybrat výškově stavitelný stůl?


Rozsah zdvihu, mechanismus polohování, nosnost, příslušenství a design. Pří výběru polohovacího stolu musíte brát v potaz hned několik aspektů, což může být pěkný oříšek. Abychom vám jeho nákup co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás krátké video s nejdůležitějšími radami a tipy.


Stolový systém MOTION


Možná si říkáte, že na výběru stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ podnože, na dalších důležité komponenty a na to, aby se vám na něm pohodlně pracovalo. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti výškově nastavitelných stolů. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.Materiál

Stoly MOTION jsou vyrobeny z melaminu o tlouštce 25 mm s 2 mm ABS hranou. Jedna boční strana (podnož) je taktéž z melaminu (vnitřní část může být buď v bílé nebo černé barvě) a je vždy ve stejné barvě jako stolová deska. U ostatních podnoží máte na výběr černou, bílou a metalickou variantu.

Rozměry

Stůl MOTION je k dispozici v několika různých rozměrech a provedeních, takže se snadno přizpůsobí vašim kancelářím a pracovnám.Kabelové prostupy, zásuvky

Ke každému stolu můžete zvolit typ kabelového prostupu. Na výběr máte obloukový výřez, elektrokrabici uprostřed nebo bez kabelového prostupu.


Tlačítka

Výšku stolu ovládáte pomocí tlačítek, která jsou k dispozici v pěti provedeních. Stůl má dva motory a stolová deska, která unese až 80 kilogramů, se pohybuje rychlostí 38 mm/s.

Volitelné doplňky

Stůl si můžete přizpůsobit přesně vašim představám. Ke kousku je možné dokoupit třeba zásuvku, akustické stěny, kabelový kanál, kovový šuplík a další skvělé vymoženosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1800
Hloubka (délka) (mm) 1680
Celková výška (mm) 650-1300
Záruka (měsíce) 36
Objem balení (m3) 0,411
Hmotnost produktu (kg) 95,73
Žáruvzdornost Ano

Katalog
narbutas-katalog-orgatec-2016.pdf
Technical information_MOTION_EN.pdf
MA button user manual_EN.pdf
Bluetooth adapter (ZZZ051) instruction new_EN.pdf
Instruction_MOTION_EN_.pdf
LA button user manual_EN.pdf
Desk control app with buttons BA_TE_TA_MA user manual _EN.pdf
Desk control app with button LA user manual _EN.pdf
MOTION - EN(1).pptx
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE