Kovová stolová podnož MARCEL 473 - 33 cm

Cena za kus bez DPH
5 578 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 749CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 749
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

Rodinný nábytek BILLIANI  Italská tradice pro váš domov  Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které...

DESIGN:
Kazuhide Takahama
Kazuhide Takahama

Kazuhide Takahama se narodil v Japonsku v roce 1930 a po dokončení studií architektury v Tokiu začal pracovat v ateliéru Kazua Fuioky. V roce 1957 přijel do Itálie na Trienále v Miláně, kde se...

Stolová podnož MARCEL 473

Designová kovová podnož MARCEL z různými variantami povrchové úpravy. Nabízíme možnost přidání speciální podpěry pro mramovou stolovou desku. Standardní provedení je v bílém a černém lakování a je možné objednání chromovaného, nerezového, mosazného nebo měděného provedení. Při volbě odstínu mimo uvednou standardní barevnost je rozhodující odběr minimálního množství 10 ks požadované barvy. Doporučujeme přikoupení stolové desky MARCEL TOP 473.

Zpět do 70. let

Italský výrobce Billiani znovu vydává ikonu ze 70. let, kterou vytvořil Kazuhide Takahama - Japonec, který se v 60. letech usadil v Itálií, kde v roce 1974 koncipoval model stolku Marcel. Billiani navrhuje verzi věrnou původnímu projektu v chromované kovové tyči s průhlednou nebo kouřovou skleněnou deskou a přidal několik variací v oblasti materiálů - představení mramoru a lakovaného dřeva jako alternativy pro vrchol - a proporce - nabízející druhou výšku.

Mezi Billiani a dědicem Kazuhide Takahamy byla podepsána dohoda o opětovném vydání stolku Marcel, protože návrhář zemřel v roce 2010. Syn Takahama dohlíží na kvalitu, výkon a estetiku produktu vyráběného společností Billiani a zaručuje, že každý interpretační intervence - v tomto případě nové výšky a alternativní materiály - odráží ducha a význam designu jeho otce.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 615
Hloubka (délka) (mm) 615
Celková výška (mm) 330
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 615x615
Maximální rozměr / průměr stolové desky 615
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,14
Hmotnost produktu (kg) 4,3

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE