Kovová stolová podnož MARCEL 474 - výška 49 cm

Cena za kus bez DPH
4 758 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 757CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 757
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Kazuhide Takahama
Kazuhide Takahama

Kazuhide Takahama se narodil v roce 1930 v Japonsku. V roce 1957 navrhl japonský pavilon na XI. Trienále v Miláně, kde poznal designera a umělce Dina Gavinu a odtud se datuje počátek jejich...

Stolová podnož MARCEL 474

Designová kovová podnož MARCEL z různými variantami povrchové úpravy. Nabízíme možnost přidání speciální podpěry pro mramovou stolovou desku. Standardní provedení je v bílém a černém lakování a je možné objednání chromovaného, nerezového, mosazného nebo měděného provedení. Při volbě odstínu mimo uvednou standardní barevnost je rozhodující odběr minimálního množství 10 ks požadované barvy. Doporučujeme přikoupení stolové desky MARCEL TOP 474.

Zpět do 70. let

Italský výrobce Billiani znovu vydává ikonu ze 70. let, kterou vytvořil Kazuhide Takahama - Japonec, který se v 60. letech usadil v Itálií, kde v roce 1974 koncipoval model stolku Marcel. Billiani navrhuje verzi věrnou původnímu projektu v chromované kovové tyči s průhlednou nebo kouřovou skleněnou deskou a přidal několik variací v oblasti materiálů - představení mramoru a lakovaného dřeva jako alternativy pro vrchol - a proporce - nabízející druhou výšku.

Mezi Billiani a dědicem Kazuhide Takahamy byla podepsána dohoda o opětovném vydání stolku Marcel, protože návrhář zemřel v roce 2010. Syn Takahama dohlíží na kvalitu, výkon a estetiku produktu vyráběného společností Billiani a zaručuje, že každý interpretační intervence - v tomto případě nové výšky a alternativní materiály - odráží ducha a význam designu jeho otce.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 515
Hloubka (délka) (mm) 515
Celková výška (mm) 490
Hmotnost produktu (kg) 4,2
Objem balení (m3) 0,15
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 515x515
Maximální rozměr / průměr stolové desky 515

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE