Stolová deska MARCEL TOP 473

Cena za kus bez DPH
4 473 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 412CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 412
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

Rodinný nábytek BILLIANI  Italská tradice pro váš domov  Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které...

DESIGN:
Kazuhide Takahama
Kazuhide Takahama

Kazuhide Takahama se narodil v Japonsku v roce 1930 a po dokončení studií architektury v Tokiu začal pracovat v ateliéru Kazua Fuioky. V roce 1957 přijel do Itálie na Trienále v Miláně, kde se...

Stolová deska MARCEL TOP 473

Stolová deska MARCEL TOP je dodávána v široké nabídce materiálů. Vybírat můžete mezi mezi čirým nebo kouřovým sklem, lakovanou černou nebo bílou MDF a bílým nebo zeleným mramorem s různými variantami povrchové úpravy. Při volbě odstínu mimo uvednou standardní barevnost je potřeba objednat minimální množství 10 ks v požadované barvě. Stolovou desku doporučujeme upevnit na stolovou podnož MARCEL TOP 473.

Zpět do 70. let

Italský výrobce Billiani znovu vydává ikonu ze 70. let, kterou vytvořil Kazuhide Takahama - Japonec, který se v 60. letech usadil v Itálií, kde v roce 1974 koncipoval model stolku Marcel. Billiani navrhuje verzi věrnou původnímu projektu v chromované kovové tyči s průhlednou nebo kouřovou skleněnou deskou a přidal několik variací v oblasti materiálů - představení mramoru a lakovaného dřeva jako alternativy pro vrchol - a proporce - nabízející druhou výšku.

Mezi Billiani a dědicem Kazuhide Takahamy byla podepsána dohoda o opětovném vydání stolku Marcel, protože návrhář zemřel v roce 2010. Syn Takahama dohlíží na kvalitu, výkon a estetiku produktu vyráběného společností Billiani a zaručuje, že každý interpretační intervence - v tomto případě nové výšky a alternativní materiály - odráží ducha a význam designu jeho otce.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 600
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 600x600
Maximální rozměr / průměr stolové desky 600
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,01
Hmotnost produktu (kg) 6,5/5,8/18,8

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE