Stolová deska MARCEL TOP 474

Cena za kus bez DPH
3 822 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 625CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 625
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Kazuhide Takahama
Kazuhide Takahama

Kazuhide Takahama se narodil v roce 1930 v Japonsku. V roce 1957 navrhl japonský pavilon na XI. Trienále v Miláně, kde poznal designera a umělce Dina Gavinu a odtud se datuje počátek jejich...

Stolová deska MARCEL TOP 474

Stolová deska MARCEL TOP je dodávána v široké nabídce materiálů. Vybírat můžete mezi mezi čirým nebo kouřovým sklem, lakovanou černou nebo bílou MDF a bílým nebo zeleným mramorem s různými variantami povrchové úpravy. Při volbě odstínu mimo uvednou standardní barevnost je potřeba objednat minimální množství 10 ks v požadované barvě. Stolovou desku doporučujeme upevnit na stolovou podnož MARCEL TOP 474.

Zpět do 70. let

Italský výrobce Billiani znovu vydává ikonu ze 70. let, kterou vytvořil Kazuhide Takahama - Japonec, který se v 60. letech usadil v Itálií, kde v roce 1974 koncipoval model stolku Marcel. Billiani navrhuje verzi věrnou původnímu projektu v chromované kovové tyči s průhlednou nebo kouřovou skleněnou deskou a přidal několik variací v oblasti materiálů - představení mramoru a lakovaného dřeva jako alternativy pro vrchol - a proporce - nabízející druhou výšku.

Mezi Billiani a dědicem Kazuhide Takahamy byla podepsána dohoda o opětovném vydání stolku Marcel, protože návrhář zemřel v roce 2010. Syn Takahama dohlíží na kvalitu, výkon a estetiku produktu vyráběného společností Billiani a zaručuje, že každý interpretační intervence - v tomto případě nové výšky a alternativní materiály - odráží ducha a význam designu jeho otce.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 500
Hmotnost produktu (kg) 4,5/4/13
Objem balení (m3) 0,01
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 500x500
Maximální rozměr / průměr stolové desky 500
Tloušťka desky (mm) 8

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stolová deska MARCEL TOP 473
Doprava zdarma
Stolová deska MARCEL TOP 471
Doprava zdarma
Stolová deska MARCEL TOP 472
Doprava zdarma
Kovová stolová podnož MARCEL 474
Doprava zdarma
Kovová stolová podnož MARCEL 473
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE