Stropní akustický panel OVERSIZE CEILING

Cena za kus bez DPH
11 701 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 158CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 158
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

Stropní akustický panel OVERSIZE CEILING

Pro praktické pohlcení zvuku

Stropní panel OVERSIZE CEILING pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND® s proměnivou hustotou výplně z polyesteru. Jedná se o ideální způsob, jak optimalizovat akustický komfort. Kompaktní velikost spolu s robustní konstrukcí patří mezi přednosti systému, které umožňuje aplikovat tyto panely na strop. S vnitřním polstrováním je pevně spojen potah z látky Trevira CS® v odstínu dle vašeho výběru z široké nabídky. Upevňovací sada se skládá se ze dvou tvarovaných podpěr z epoxidové oceli s práškovým nástřikem (tloušťka 1,2 mm), ukotvených ke stropu a výztužného rámu z pozinkované trubkové oceli s obdélníkovým průřezem (40x10 mm, tloušťka 1,2 mm), který je připevněn přímo k panelu pomocí samořezných šroubů. Rám je vybaven 4 sloty, které pojmou 4 bezpečnostní kabely a zabrání náhodnému pádu panelu. Rám a podpěry jsou spojeny pomocí zámkového systému. Vybírat můžete ze dvou délek panelu: 119 / 159 cm o šířce 59 nebo 119 cm. Uvedená cena zahrnuje pouze 1 kus panelu, v případě zájmu o celou sestavu (2 a více panelů) neváhejte pro kalkulaci kontaktovat naše specialisty.

Akustický komfort díky speciální technologii

Oversize je kolekce zaměřená na akustické panely od italské značky Caimi, které nabízí akustická řešení a pomohou i s vizuálním rozdělením prostoru. Zvuk pohlcující systém s brilantní intuicí na základě patentované technologie Snowsound® umožňuje selektivní absorpci při různých frekvencích. Tím panely pomáhají optimalizovat akustiku prostředí navzdory velmi malé tloušťce panelů. Jsou navrženy tak, aby nenarušily ani vizuální stránku interiéru. Absence rámů, švů a vlastnosti materiálu je činí extrémně lehkými, ne objemnými a přizpůsobitelnými jakémukoli prostředí.

Aktustické panely jsou skvělým řešením zejména pro sdílené otevřené prostory, jako jsou velké kanceláře nebo redakce. Porozhlížíte se po vhodném řešení do vaší kanceláře, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 590 / 1190
Celková výška (mm) 1190 / 1590
Záruka (měsíce) 24
Materiál Látka, kov

Katalog
Oversize ceiling - Specification.pdf
1_Snowsound Catalogue.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
3D prvky
oversize_ceiling_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Závěsný svítící akustický panel OVERSIZE LUXZávěsný svítící akustický panel OVERSIZE LUX
Doprava zdarma
Nástěnný akustický panel OVERSIZE WALLNástěnný akustický panel OVERSIZE WALL
Doprava zdarma
Stolní akustický panel OVERSIZE DESKStolní akustický panel OVERSIZE DESK