Police MOVE&LEAD 160x35

Cena za kus bez DPH
13 433 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 254CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 254
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

DESIGN:
Gediminas Juška
Gediminas Juška

Gediminas Juška vystudoval architekturu na Akademii umění ve Vilniusu v roce 1998. Od té doby spolupracuje s litevskými výrobci, jako jsou Narbutas , Tekos baldai a Gurda. Juška se...

Minimalistická police MOVE&LEAD

Kvalita na prvním místě


Potřebujete do vašich kanceláří nebo pracoven pořídit jednoduchou polici, nakterou položíte všechny vaše nezbytnosti? Pak je pro vás polie MOVE&LEAD z dřevotřísky potažené vysokotlakým laminátem (HPL) jako dělaná. Kousek unese až 10 kg.
 

Rozměry: 160 x 35 x 12,8 cm

                              

Skříňový systém MOVE&LEAD


Možná si říkáte, že na výběru skříně není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ dvířek, podnoží a dalších komponentů. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.

Materiál

Skříně MOVE&LEAD jsou vyrobeny z dřevotřísky potažené dýhou o tloušťce 18 mm. Pohodlné otevírání dveří zajistí frézový boční panel. Jednotlivé poličky o tloušťce 18 mm s 1 mm ABS hranou unesou až 15 kilogramů. Skříně se skvěle kombinují s policemi MOVE&LEAD vyrobenými z 12 mm dřevotřísky potažené vysokotlakým laminátem (HPL) s nosností 10 kg.


Rozměry

Minimalistická skříň i police MOVE&LEAD jsou k dispozici v několika různých rozměrech, takže si je snadno přizpůsobíte vašim interiérům.A nyní je to již na vašem výběru!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600
Hloubka (délka) (mm) 350
Celková výška (mm) 128
Záruka (měsíce) 60
Objem balení (m3) 0,259
Hmotnost produktu (kg) 35
Materiál HPL Fenix, dýha

Katalog
Technical information_MOVE executive cabinets_EN.pdf
MOVE EN.pptx
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
download - 2021-04-13T105233.242.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE