Výškově stavitelný pracovní stůl MOVE&LEAD 180x85 s komodou (P)

Cena za kus bez DPH
154 743 CZK
Cena za kus včetně DPH
187 239CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
187 239
Dostupnost: Do 10 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

DESIGN:
Gediminas Juška
Gediminas Juška

Gediminas Juška vystudoval architekturu na Akademii umění ve Vilniusu v roce 1998. Od té doby spolupracuje s litevskými výrobci, jako jsou Narbutas , Tekos baldai a Gurda. Juška se...

Výškově nastavitelný pracovní stůl MOVE&LEAD s komodou

Kvalita na prvním místě


Musíte několik hodin denně sedět u pracovního stolu? Pak se nezapomínejte protahovat a měnit pozice. Stále více se v poslední době doporučuje pracovat ve stoje, na což reaguje i stůl MOVE&LEAD s komodou. Tento minimalistický elektronicky nastavitelný stolek je kombinací promyšlené funkčnosti a elegance a slušet mu to bude jak v bytových, tak v komerčních prostorech.

 

Rozměry stolu: 180 x 85 x 73,5-130 cm

Rozměry komody: 100 x 35 x 58 cm


                              

Jak vybrat výškově stavitelný stůl?


Rozsah zdvihu, mechanismus polohování, nosnost, příslušenství a design. Pří výběru polohovacího stolu musíte brát v potaz hned několik aspektů, což může být pěkný oříšek. Abychom vám jeho nákup co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás krátké video s nejdůležitějšími radami a tipy.


Stolový systém MOVE&LEAD 


Možná si říkáte, že na výběru stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ podnože, na dalších důležité komponenty a na to, aby se vám na něm pohodlně pracovalo. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti výškově nastavitelných stolů. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.Materiál

Stoly MOVE&LEAD se pyšní stolovou deskou MDF o tlouštce 27 mm se zkosenými hranami. Krátké zkosené hrany mají úhel 45°, dlouhé 18°. Desky v sobě mají hvězdicovitý výřez pro kabelové vedení. Vnitřní část podnože je vyrobena z 12 mm překližky potažené HPL a broušenou nerezovou ocelí, zatímco vnější část je vyrobena z 12 mm překližky potažené HPL (z vnější strany) a lakovanou dýhou (z vnitřní strany). 


Rozměry

Stůl MOVE&LEAD je k dispozici v několika různých rozměrech a také ve verzi bez výškově stavitelného systému


Tlačítka

Výšku stolu ovládáte pomocí tlačítka LA, která je sjednoceno s Bluetooth. Stůl  má paměť pro dvě pozice a stolová deska, která unese až 40 kilogramů, se pohybuje rychlostí 38 mm/s.


Volitelné doplňky

Stůl se dá hravě kombinovat se skříněmi a policemi z kolekce MOVE&LEAD  a je možné k němu dokoupit vestavěné bezdrátové nabíjení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2000
Hloubka (délka) (mm) 850
Celková výška (mm) 735 - 1300
Záruka (měsíce) 60
Objem balení (m3) 0,72
Hmotnost produktu (kg) 159
Materiál HPL Fenix, dýha

Katalog
Technical information_MOVE executive desks_EN.pdf
Technical information_MOVE pedestals_EN.pdf
MOVE EN.pptx
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
download - 2021-04-12T173609.113.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE